!!!   UPOZORNĚNÍ    !!! Vážení zákazníci, děkujeme, že máte zájem u nás nakoupit, ale vzhledem k extrémnímu nárustu objednávek za poslední dny a omezené skladové možnosti našeho eshopu Vás prosíme o shovívavost a trpělivost s vyřizováním objednávek. My i naši dodavatelé děláme vše, co je v našich silách. Děkujeme.

Kakaová hmota 500g, Troubelice

Kód: CTR013
721 Kč 643,75 Kč bez DPH 144,20 Kč / 100 g
Skladem

Čistá kakaová hmota, vyráběná z vyjímečných ekvádorských kakaových bobů, obsahuje cca 50-55% kakaového másla. Pro výrobu kvalitní čokolády je kakaová hmota základní surovinou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dá se použít k přímé konzumaci, bývá označována jako tzv. "100% čokoláda v surovém stavu". Jinak je vhodná k pečení a vaření nejen sladkých pokrmů.

Při výrobě kakaových produktů (hmota, máslo, prášek) nedochází při jejich zpracování k teplotě vyšší než 42°C.

Složení: Kakaová hmota 100%.

Výživové údaje na 100g: 
Energetická hodnota 2410kJ (586kcal)
Tuky 52,4g ; z toho nasycené mastné kyseliny 31,1g
Sacharidy 1,3g ; z toho cukry <0,4g
Vláknina 26,4g
Bílkoviny 14,2g
Sůl 0,06g
Sůl je v produktu obsažena v důsledku přirozeně se vyskytujícího sodíku.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu. Chraňte před teplem. 

Země původu: Ekvádor

Výrobce: Františk Bačík, Troubelice 10, 783 83 Troubelice, Česká republika. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vaření a pečení
Hmotnost: 0.55 kg
EAN: 1007838302046

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola